Fenerbahçe – Slovacko maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? | UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu « Egenews | Ege ve İzmir Son Dakika Haberleri

20 Ağustos 2022 - 08:16

Fenerbahçe – Slovacko maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? | UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu

Fenerbahçe – Slovacko maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? | UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Son Güncelleme :

01 Ağustos 2022 - 18:39

330 Okuma

Fenerbahçe’nin  Slovacko ile oynayacağı karşılaşmanın maç kadrosu belli oldu.

Kadroda şu isimler yer aldı:

Altay Bayındır, Ertuğrul Çetin, Gustavo Henrique, Luan Peres, Mauricio Lemos, Filip Novak, Attila Szalai, Willian Arao, Ferdi Kadıoğlu, Mert Hakan Yandaş, Deigo Ross, Enner Valencia, Joshua King, Lincoln Henrique, Bruma, Arda Güler, Miha Zajc, Miguel Crespo, Burak Kapacak, Emre Mor, Mergim Berisha, Serdar Dursun, Bright Osayi Samuel, Muhammed Gümüşkaya

FİKSTÜR - 19 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

HangiKredi ÜmraniyesporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 2 4 6
2 Trabzonspor 2 3 6
3 Galatasaray 3 1 6
4 Fenerbahçe 2 6 4
5 Medipol Başakşehir 2 4 4
6 Corendon Alanyaspor 2 2 4
7 Beşiktaş 2 1 4
8 Gaziantep FK 2 1 4
9 Bitexen Giresunspor 2 0 3
10 Fraport TAV Antalyaspor 2 0 3
11 Yukatel Kayserispor 2 0 3
12 arabam.com Konyaspor 2 0 2
13 MKE Ankaragücü 2 -1 1
14 HangiKredi Ümraniyespor 3 -2 1
15 Demir Grup Sivasspor 2 -3 1
16 Atakaş Hatayspor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 2 -3 0
19 Kasımpaşa 2 -10 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Gençlerbirliği 2 1 4
2 Bodrumspor 1 2 3
3 Yılport Samsunspor 1 2 3
4 Eyüpspor 1 1 3
5 Göztepe 1 1 3
6 Boluspor 2 0 3
7 Altınordu 1 0 1
8 Adanaspor 1 0 1
9 Ankara Keçiörengücü 1 0 1
10 Çaykur Rizespor 1 0 1
11 Tuzlaspor 1 0 1
12 Erzurumspor FK 1 0 1
13 Pendikspor Futbol 1 0 1
14 Beyçimento Bandırmaspor 0 0 0
15 Altaş Denizlispor 1 -1 0
16 Manisa FK 1 -1 0
17 Sakaryaspor 1 -1 0
18 Yeni Malatyaspor 1 -2 0
19 Altay 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0
reklam